+46 (0)8 544 853 00 kontakta@medicera.com
Ledande distributör sedan 2004
Alla varumärken
Your cart is empty
Vi använder kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.
The MAZK är resultatet av vetenskaplig forskning på absolut högsta nivå. En sheet mask med helt unik sammansättning.
Price
Sladd till handtag mellan pistolen och handtaget (Katoden)
Handtag katod som kunder håller i vid behandling
Laddare CE märkt för Infuzion
Spruthållare av vit plast.
Kundfolder med reklam till konsument för Infuzion på svenska format C65
Grundjournal och samtycke till behandling med Infuzion
Spegel med logotryck
Högmolekylär hyaluronsyra, på över 1 miljon Dalton, berikad med aminosyror och anti-oxidanter.
Manual på Svenska
Högmolekylär hyaluronsyra på över 3 miljoner Dalton som används med Infuzion System. Ger extra volym och fyller under ögon samt kinder.
Behandlingen hjälper till att minska torrhet och stödja hudens naturliga förmåga att hålla bra fuktnivå för en stärkt hudbarriär.
Infuzion System®är en ny innovativ teknik där metall ersätts med ett specialiserat kolfiber som eliminerar risken för att bränna huden. Med en inbyggd sensor doseras hudvårdande hyaluronsyra tillförs huden med elektrisk ström.
3D EXFOLIATING PADS innehåller en unik formula av aktiva ingredienser som exfolierar huden, stimulerar kollagenförnyelsen och samtidigt bidrar med fukt.